Díky nám ji prodáte


Mnoho lidí získalo například v dědickém řízení nemovitost, o které ví, že není v dobrém stavu. Pokud je taková nemovitost daleko od vašeho bydliště, stěhovat se nechcete a nemáte ani finance na nákladnou rekonstrukci, nezbývá vám nic jiného než danou nemovitost prodat. Prodej nemovitostí většina lidí vkládá do rukou realitních makléřů, protože i když budou muset zaplatit provizi z prodeje, mají větší šanci že prodej bude úspěšný a to poměrně rychle od vyvěšení inzerátu.

starý dům

Nemovitosti ve špatném stavu je u nás poměrně dost, protože ne každý se v nemovitosti zdržuje a ne každý má finance na průběžné opravy, které mohou být opravdu nákladné. Proto je lepší se nemovitosti zbavit dřív, než vás její údržba zruinuje. Navíc tím, že nebudete i do naprosté ruiny cpát peníze a snažit se nějak opravit to co zbylo, může vést k problémům s úřady. Často se stává že například začne padat omítka, a nebo hůř, začne padat střecha či obvodové zdivo. V takovém případě mají úřady pravomoc vám nařídí demolici objektu, aby nedošlo k poškození okolního majetku a nebo ublížení na zdraví vlivem pádu budovy.

Ušetřit toto všechno si můžete pouze včasným prodejem. Pokud je vaše nemovitost na lukrativní adrese, máte celkem vyhráno, protože kupec se najde, stavbu zbourá a postaví si novostavbu. I tak je dobré k prodeji přizvat makléře, který provede nejen focení nemovitostí https://www.scan360.cz/sluzby/pri-prodeji-nemovitosti/realitni-fotografie, ale i jejich popis a umístí inzerát na všechny možné inzertní portály.

cedule prodáno

Šikovný makléř prodá cokoliv, a to bez podvodů a lhaní. Najít takového makléře je ovšem těžké, a tak vám nezbude nic jiného než hledat toho pravého, který se vyzná v místní lokalitě a bude vědět, jako cenu za vaši nemovitost požadovat. Čím dříve se takového majetku zbavíte, tím lépe pro vás. Spojte se s odborníkem a nechte to na něm, budete v klidu a máte větší šanci že vše dobře dopadne.