Co na moudrých ženách milujeme


Seznámili jste se s ženou, o jejíž kvalitách se dozvídáte postupně, v průběhu vztahu, a plně si uvědomujete, jaký že poklad to vlastně vedle sebe máte? Čeho si na moudrých ženách jejich partneři považují?

Že nám pomohou se slábnoucí erekcí – když se zrovna nedaří a penis zůstává pouze ohebnou hadičkou, milující žena si ví rady a začne jednat. Uvědomí si, že Sildenafil Oral Jelly 100 mg není řešení, ale že je zapotřebí namísto syntetických přípravků zaměřit pozornost na přírodní léky na zvýšení testosteronu, kam patří například Korejský a Peruánský ženšen. Zároveň upozorní partnera na to, aby si dal pozor na stresové situace, které zvyšují hladinu stresových hormonů, a ty blokují produkci testosteronu poměrně výrazně.

hezká brunetka

Nevaří z konzerv – máte-li vedle sebe partnerku, co umí vařit, a navíc se věnuje zdravé výživě, je to obrovská výhra. Od ní se dozvíte, že mnohem lepší, než rohlík se salámem, je celozrnný chléb s fazolovou pomazánkou a rajčatový salát, a že to jsou právě potraviny, s nimiž lze zvýšit a udržet testosteron na potřebné výši.

krásná dívka

Dopřeje milování, jako s nikým jiným – moudrá žena ví, že mužům zvyšuje hladinu testosteronu nejen sex sám o sobě, ale zejména některé jeho atributy. Zařídí, aby milostné okamžiky probíhaly hlavně ráno, kdy je nejvyšší fyziologická hladina testosteronu, a dbá o to, aby si partner mohl její krásné tělo prohlédnout v dobře osvětlené místnosti. Umožní mu polohu jaká mu vyhovuje, a dobře chápe, jak důležité jsou pro muže vůně vagíny a ženského potu na chodidlech a v podpaží, které jsou pro tvorbu testosteronu nezbytné. Nepoužívá hormonální antikoncepci, protože ta zkresluje pachové vjemy, podle nichž se muži orientují v tom, zda je pro ně partnerka vhodná pro početí zdravých dětí.

Zařídí dostatečně dlouhý spánek – moudrá žena dbá o to, aby oba partneři spali alespoň osm hodin denně, co nejvíce chodili spát v pravidelný čas, nesledovali negativní televizní zprávy a pořady a nekompromisně vypínali mobilní telefon a počítač, které ostatně do ložnice ani nepatří.