Chce to změnu?


Bydlení by mělo každému vyhovovat. Může se stát, že se ocitnete ve fázi, kdy vás na vašem bydlení začne něco tak štvát, že budete chtít změnu. Ať už to bude stará a nefunkční kuchyňská linka nebo třeba zastaralá koupelna s kotlem uprostřed, můžete si nechat udělat nový interiér. Rekonstrukce je čas od času potřeba v bytě i v domě, a pokud přišel čas k rekonstrukci i u vás, můžete si nechat připravit návrh interiéru od nás. Zabýváme se interiérovým designem, ale nebojte se – nezískáte u nás jen rady a tipy a jaké použít barvy, ale především vám navrhneme nový interiér – od dispozice až po rozmístění nábytku.

moderní koupelna

Zajímá vás jak pracuje interiérový designer v Praze? Je to jednoduché. Sdělíte nám vaše požadavky a představy a my vám na základě stávajícího stavu vašeho domova připravíme návrh. Pokud se vám bude líbit, připravíme vizualizaci, a vy se tak můžete podívat, jak to u vás doma bude vypadat. Můžeme vám předat hotový návrh, který si zrealizujete sami, ale naprostá většina klientů vyžaduje i realizaci od nás. Máme totiž mnoho kvalitních řemeslníků, kteří vám vyrobí nábytek na zakázku a provedou všechny potřebné práce, aby došlo ke změně vašeho bydlení.

nová kuchyně

Díky naší práci už mnoho klientů bydlí v novém, zmodernizovaném domě či bytě. Není jednoduché vymyslet jak by nové prostory měly vypadat. Ideální proto je práce přenechat na odbornících, kteří rozumí i technické stránce věci. Designér neřeší jen design ale i spoustu věcí okolo bydlení. Pokud chcete mít funkční a krásný interiér, který bude vypadat úplně jinak než ten stávající, ozvěte se nám. Připravíme pro vás návrh, který předčí vaše představy.

Jistě znáte různé pořady, kde si lidé nechávají předělat svoje bydlení designéry. Spolupráce s námi bude vypadat jinak, vy si totiž budete moct říct co chcete a co ne, což promítneme do našeho návrhu.