Zájem stále roste


Investice jsou skvělým nástrojem, který ochrání vaše peníze před znehodnocením. A jak k jejich znehodnocení dochází? Poměrně jednoduše, inflací a zdražováním. Jistě jste si všimli že nárůst cen napříč segmenty je v posledních dvou letech enormní. Zdražily základní životní potřeby, a tak lidé přemýšlí co se zbylými penězi. Menší částky se hodí k nákupu zlata a drahých kamenů, protože už za pár tisícovek koupíte nějaký ten gram zlata, které si svou cenu drží. Jestli ale chcete i něco vydělat, zkuste si třeba prohlédnout nabídku nemovitostí k prodeji. A nemusíte se orientovat jen v České republice, ale podívejte se na nabídku v okolních státech.

pláž moře

Kdo se o nemovitosti zajímá už delší dobu, tak ví, že v Chorvatsku roste trh s nemovitostmi strmě vzhůru. Vliv na to jistě má nejen všudypřítomné zdražování, které se nevyhnulo ani tomuto oblíbenému dovolenkovému státu, ale může za to i zvýšený zájem investorů o nemovitosti u moře. Jelikož spousta z nich si řekla že když mají na výběr, raději si koupí nemovitost u moře za stejnou cenu, za kterou by koupili byt ve státě bez moře. A tak Chorvatko jasně vítězí.

západ slunce

Máte volné peníze?
Pokud máte peníze které chcete investovat, můžete si vybrat z naší nabídky. Nabízíme nově postavené apartmány u moře, ze kterých se na pláž dostanete za pouhých pár minut cesty pěšky. Zaparkujete přímo u apartmánu, takže nemusíte ani hledat místo kde budete moct parkovat. Apartmán můžete využívat buď sami a nebo ho jednoduše pronajmete tomu, kdo sem třeba pojede na dovolenou. Zájem o pronájem budou mít i místní, kteří hledají nový domov v novém domě.
Protože pocházím z České republiky, nebudete mít problém se s námi domluvit. To že mezi námi a zájemci nestojí jazyková bariéra je skvělé a velké plus, takže pokud budete chtít k ruce někoho kdo umí česky, jsme skvělou volbou.