Vůně do auta zpříjemní vaši jízdu


Kdo jezdí pravidelně autem, možná si uvědomuje, jak na něj působí všechny pachy, ukryté v jeho interiéru. I přes funkční klimatizaci se tu mísí různé pachy potu všech členů rodiny s nimiž jezdíte na výlety i na dovolenou, vaše ratolesti si otírají svá zpocená bosá chodidla do potahů sedadel, tu a tam převážíte vaši kočku nebo psa, vozíte v autě k veterináři morčata, převážíte různé aromatické nákupy potravinářského a drogistického zboží, nakupujete hnojiva a substráty pro rostliny a různé chemikálie, které tu také zanechávají svůj pachový otisk. Vaše auto se v průběhu roku doslova mění na pojízdnou prodejnu spotřebního zboží.

nohy z auta

Ne každá vůně je nám však příjemná, a tak vás možná již napadlo, umístit do auta nějaký vhodný deodorant. Milovníci solných lamp a éterických rostlinných olejů zaplesají, vytáhnou ze šuplíku vůni eukalyptu, zapálí čajovou svíčku a šup s ní do auta. Tak na takovéto úvahy zapomeňte, protože za ten požár automobilu, provázený explozí paliva v nádrži to rozhodně nestojí. Běžte na to jinak.

žena v autě

Vůně do auta panáček – dopřejte si příjemnou vůni i bez hořících svíček. Deodoranty určené přímo do kabin vozidel nepotřebují k expanzi odéru žádný plamen a zároveň provoní prostor dostatečným způsobem, aniž byste museli shánět zas některé další parfémy ve spreji. Může to být třeba vůně zázvoru, vanilky nebo lučních květů, což jsou přirozené přírodní záležitosti, zpříjemňující i mnohahodinové cestování na dlouhé vzdálenosti.

S vůní do auta se pak mění i nálada pasažérů, jež vozíte s sebou. Možná, že některá z nich přispěje k bližšímu seznámení s dívkou, co je kamarádkou vaší kolegyně z práce, kterou občas vozíte do zaměstnání. Zejména ženy citlivě reagují na zápach z autopotahů, a vůně v autě vám naopak může dopomáhat i k založení a upevnění láskyplného partnerského vztahu.