Úklid před rodinnou slavností


Chystáte rodinnou oslavu, která se bude konat v interiéru, a za tímto účelem budete chystat generální, tedy důkladný úklid? Pověřte touto činností úklidovou firmu, stačí se domluvit na rozsahu prací a profesionálové si pak poradí se vším, co požadujete. Vám pak zbyde více času na přípravu občerstvení a organizační záležitosti, například na vytváření programu slavnosti a pro nachystání a zabalení dárků.

úklid domácnosti

Nábytekúklidová forma v Ostravě https://tnuklid.cz/ostrava-a-okoli/ se umí postarat i o důkladné vyčištění a ošetření nábytku, který zejména u rodinných oslav bývá reprezentativní částí obytného prostředí. Týká se to veškerého nábytku z dřevěného masivu i z dřevotřísky s laminem a v domácnostech to nejčastěji bývá obývací pokoj, ložnice a kuchyně.

úklidové práce

Koupelna a toaleta – i když se vaši hosté budou zdržovat převážně v obýváku, do koupelny a na toaletu budou také vstupovat. Tyto prostory jsou vždy vaší vizitkou a uvědomte si, že spíše vám lidé odpustí zaprášený okenní parapet či neutřený prach na konferenčním stolku, než zašpiněné a páchnoucí záchodové mísy, umyvadla či sprchové kouty. Úklidová firma si s vyčištěním těchto prostor samozřejmě poradí. Vy pouze musíte zajistit, aby nebylo zanesené odpadové potrubí.

Koberce – na co se často zapomíná, je čištění koberců. Většinou se totiž koberce jen luxují sáčkovým vysavačem, ale ten si neporadí se všemi nečistotami. Nezapomínejme, že prach je většinou vlhký až mastný, a že se také do koberců vtírá pot z chodidel a z ponožek, což pak časem vede k tvorbě zápachu, připomínajícího nemyté bosé nohy. Profesionální firma zvládne i tyto úklidové práce.

Okna – nebývá to sice vysloveně nutné, ale čisté okno vždy působí na své okolí lépe, než to zašpiněné. Úklidová firma umyje okna, parapety i rámy v každém obytném prostoru, i když se jedná o výškové budovy, kde je větší nebezpečí pádu z oken a smrtelného úrazu.