Tvorba věnců je jednoduchá


Mít doma věnec na dveřích, brance nebo kdekoliv jinde je pro nás dnes celkem běžná věc. Někteří lidé dávají přednost pouze sezonní dekoraci jako například na Vánoce nebo na Velikonoce, ale roste počet lidí, kteří chtějí mít nějaký věnec na dveřích po celý rok. Věnec se dá vytvořit z různých materiálů, takže si můžete vybrat jestli ho vyrobíte jen z proutí, z živých nebo z umělých květin. Pokud nechcete dělat věnec z čerstvých květin nejen kvůli jejich vysoké ceně, ale především kvůli tomu, že dlouho nevydrží zůstat krásné, můžete zvolit sušené květiny. A pokud máte obavy že se rozsypou protože jsou křehké, zkuste ještě něco jiného.

květina eukalyptus

Vyrobit věnec zpočátku bude obtížnější, ale jakmile to zkusíte třeba potřetí, už vám to půjde trochu od ruky. Co se týče květin, můžete nakombinovat třeba sušené plody a k tomu můžete přidat stabilizovaný eukalyptus, který sluší nejen jako přizdoba k čerstvým květinám, ale skvěle vypadá jako hlavní prvek svatebních kytic a právě i věnců. Eukalyptus je moderní květina, která vypadá skvěle především díky velkým zeleným listům, a je velice populární jak u zákazníků, tak u floristů. Jistě se zalíbí i vám, proto ho při tvorbě věnců nevynechávejte.

Stabilizované květiny vydrží
Stabilizované květiny jsou upraveny tak, aby vypadaly co nejvíce jako živé, ale mají vlastnosti květin umělých. Vydrží opravdu dlouho hezké, a nemusíte se bát že by se poškodily. Na věnec můžete namotat spoustu druhů květin. Kromě eukalyptu bude skvěle vypadat i stabilizovaná kapradina, která udělá každý věnec zajímavým.

svatební dekorace

Vše, co budete potřebovat k pletení věnců, najdete na Florservice. Potěší vás velký výběr potřeb pro výrobu aranžmá i dekorací a najdete zde všechno pro profesionální i volnočasovou tvorbu. Vyrobte si věnec nebo aranžmá na stůl, bude vás to bavit a ušetříte spoustu peněz.