Strach z lásky

Byli jste už někdy pořádně zamilovaní? Pokud ano, tak jste na tom dobře, stejně tak jako já. Já jsem zažila už dvě opravdu veliké lásky, které nejdou ani popsat. A vůbec nevím, jak jsem se mohla dvakrát, tak opravdu hodně zamilovat, že mi to potom lámalo srdce. Je smutné, že když třeba někoho milujete opravdu bezedně a ten druhý o vás nemá vůbec žádný zájem, tak je to velice bolestivá láska. Tohle jsem zažila dvakrát a musím uznat, že to bylo pro mě velice hrozné a bolestivé a že příště už bych to nechtěla vůbec někdy zažít. Je to velice zvláštní, takže jsem si řekla, že se raději budu snažit už do nikoho nezamilovat, dokud si pořádně nezjistím a neuvěřím, že i on dotyčný mě miluje.

Bojím se zamilovat.

Nebo alespoň mě má opravdu hodně rád a má o mě vážně zájem. Jenomže jak to udělat, když to potom se s tím dotyčným člověkem nebudu vůbec bavit? Samozřejmě, že s ním potřebuji přijít do styku, abych zjistila, jestli on o mě má zájem anebo já o něj. Jenomže já už jsem taková, že se velice rychle do někoho zamiluji. A taková je moje láska. Láska je veselá, láska také někdy bolí. Jenomže když jsem třeba s někým déle než pět dní anebo šest, tak se do něj ihned zamiluji.

Láska je pěkná.

A vůbec nevím, co to je, mně to přijde jako nějaké prokletí z lásky. Takže jsem si řekla, že to raději nechám osudu a uvidím, kdo o mě bude mít zájem. A budu se snažit chovat zdrženlivě, abych to neuspěchala, abych se do někoho tak rychle nezamilovala, protože vím, že láska bolí a že by mě to potom hodně trápilo. A věřte mi, že zamilovat se do osoby, která o vás nemá zájem je velice nešťastné a smutné. Věřte mi, že láska je vážně nevyzpytatelná, láska není jenom taková, že se dva lidé milují. Nejde to nikdy předpovědět ani předpokládat. Láska je jednoduše taková, že člověk nikdy neví, kdy láska přijde. Může přijít zadlouho, ale také lásku můžete potkat za chviličku.