Moto výlet


VÄ›dÄ›li jste, že v poslední dobÄ› jsou motorky opravdu hodnÄ› v kurzu? Když jsem se takhle zeptala své kamarádky, jestli i ona má motorku, jak si přála, tak mi odpovÄ›dÄ›la, že ji nemá, i když stále o ní snila, tak mi kamarádka Å™ekla, že je motorka opravdu na ní opravdu moc drahá. Navíc jsem jí Å™ekla, že vlastnÄ› ona dÄ›lá dobÅ™e, že nemá motorku, protože je podle mého názoru jsou motorky opravdu hodnÄ› nebezpeÄné. A navíc moje babiÄka i moje teta vždycky obÄ› dvÄ› říkají, že motorky jsou jenom pro sebevrahy. Tohle pÅ™irovnání se mi vůbec nelíbí, protože dokonce i můj otec a můj bratr mají motorku.

Super stylová motorka.

SamozÅ™ejmÄ› že na ní jezdí ale opravdu spořádanÄ› jako spořádaní Å™idiÄi. A je logické, že na motorku, která je silnÄ›jší, potÅ™ebujete mít také urÄitý Å™idiÄský průkaz, a to Å™idiÄské oprávnÄ›ní skupiny B, jak je na klasický osobní automobil. Pokud ale chcete nÄ›jakou obyÄejnou motorku, která je spíše takové elektrokolo nebo kolo, jako je například skútr anebo další lehÄí motorky, tak vám na to staÄí jiný Å™idiÄský průkaz a myslím si, že je to Å™idiÄské oprávnÄ›ní skupiny A. Jde to udÄ›lat už od patnácti let.

Fotografie z výletu.

Já sama jsem si Å™ekla, že je nejlepší, kdyby tÅ™eba opravdu vÅ¡ichni lidé jezdili na motorce opravdu spořádanÄ› a bezpeÄnÄ›, protože vidím na ulicích, jak tÅ™eba motorkáři jezdí opravdu nebezpeÄnÄ› a až moc rychle. Kolikrát také pÅ™ijíždÄ›jí automobily na plné Äáře anebo v takových úsecích, kde je zatáÄka nepÅ™ehledná. A podle mého názoru se to vůbec nesmí. Kolikrát motorkáři také pÅ™ehlížejí různé znaÄky. Jde tÅ™eba zákaz vjezdů a oni tam normálnÄ› jedou. Myslí si, že když nejsou automobil a jsou pouze motorky, že můžou jet i do zákazu vjezdu a že to pro nÄ› neplatí, jenomže i motorkáři jsou úÄastníky silniÄního provozu a mÄ›li by dodržovat vÅ¡echna pravidla jako automobily. A co si tedy myslíte o motorkářích vy?