Kritické dny


Jo, stává se to. Každému z nás a neznám někoho, koho by to občas nepotkalo. Jsou to slušně řečeno dny k ničemu a dokážou pokazit náladu nejen postiženému, ale i jeho okolí. Je to trápení povýtce spíše psychického charakteru, a tak by se k němu mělo i přistupovat. Nedloubat klacíkem do ohýnku, ale spíše se jej snažit co nejrychleji, ovšem nenápadně uhasit. Protože postiženému samotnému se to asi jen tak nepovede, musí se o to postarat okolí. Říci mu, že je tak akorát na facku není zrovna optimální řešení, zato nabídnout mu kratom, to už řešení je. Rychlé a bezpečné. A samozřejmě legální, jinak by tento článek nemohl ani vzniknout.

suché kratomové listí

Je velmi pravděpodobné, že obdarovaný netuší, oč jde. Ve své podstatě jde o usušené a jistým způsobem zpracované listy stromu, jež sluje jak svou velikostí, tak právě oněmi listy. Podle toho, jak jsou zpracovány, je i výsledek. Samozřejmě že ve většině případů jde pouze polotovar, který se pak dá různými cestami upravovat, až vznikne třeba kratom extrakt. Jeho použití je jasné. Dávkování je třeba vyčíst u přibaleného letáčku a pak již sami uvidíte, co tato věc umí. Zda je to zázrak, či jen nějaká chemie v mozku se odehrávající, to už si pak musíte rozebrat sami.

kratomové pilulky

Je fakt, že pokud si kratom vezme člověk ve velmi těžké situaci, tak mu to hodně pomůže. Prý se zatím neví zcela přesně, jak je to možné, ale mohou za to látky, které nemá smysl zde jmenovat, protože jejich názvy nikomu nic neřeknou. Jak by také mohly. My si jen vezmeme v potaz fakt, že jsou velmi účinné a pomáhají tomu, kdo je psychicky na dně. Dostanou jej z toho nejhoršího a poté může takový člověk opět normálně pracovat, tak jakoby se nic nedělo. Což ten, kdo to řešil alkoholem většinou nemůže. Takže za to budiž kratom pochválen. I vy si to můžete zkusit, a to zcela legálně. Není to žádná droga, ze které musíte mít strach.