Když se někdo zamiluje do zadané ženy

Pokud se stane, že se někdo zamiluje do zadané ženy, je možné, že to daná žena bude brát jako lichotku. Je možné, že se jí dokonce bude něco takového velmi líbit a to už jen proto, že se konečně našel někdo, kdo má o danou ženu zájem a kdo se nemá problém zeptat na to, jak se daná žena má, co je u ní nového apod.

Kolikrát je to dokonce i tak, že zadaná žena přemýšlí nad tím, že by se rozešla se svým stávajícím partnerem a že by začala chodit s tím, kdo má o ni momentálně zájem. Některé ženy se dokonce rozhodnou z takového muže udělat svého milence.

Jsou ženy, které jsou opravdu rády za to, když má o ně někdo zájem a jsou díky tomu daleko spokojenější. Právě proto kolikrát žena začne uvažovat o tom, že by opustila svého stávajícího muže, který už o ženu nemá takový zájem, jako tomu bylo dříve, když o danou ženu usiloval.

dvě ruce

Mnoho žen opravdu upřednostní člověka, který se o danou ženu zajímá před někým, komu je jedno, jak se daná žena má, co celý den dělala apod.

Kolikrát se začne stávat i to, že daná žena bude bývat doma daleko později, než vždy bývala a to proto, že bude chodit s člověkem, který má o danou ženu zájem, na kávu apod. Některé ženy začnou pozvání na kávu od člověka, který má o danou ženu zájem, přijímat častěji a častěji, až to může skončit tak, že daná žena nebude doma trávit skoro žádný čas.

Málokterým mužům něco takového začne připadat divné a to zejména, pokud nejsou celý den doma a domů chodí až kolem šesté hodiny večer.

muž se ženou

Je ale jasné, že pokud se žena rozhodne, že by s člověkem, který o ní má zájem, chtěla být, bude o tom muset svému dosavadnímu partnerovi říct, protože rozchod bude rozhodně na místě.

I když to může být pro danou ženu těžké, na konec si možná polepší a to díky tomu, že bude mít konečně někoho, kdo se bude o danou ženu zajímat a nebude to tak, že by daná žena neměla nikoho, s kým si může popovídat o věcech, o kterých si zrovna popovídat potřebuje.