Instalatéři – dejte o sobě vědět na Internetu

Instalatérství je řemeslná činnost, která patří k nejzáslužnějším. Instalatéři udržují v chodu nonstop havarijní servis a zasahují v situacích, co nám komplikují život a přináší mnoho nepříjemností. Některé situace mohou být i nebezpečné, například úniky vody nebo zemního plynu či zanesené kanalizační systémy.

tvorba webu

Instalatér se dnes uživí celkem bez problémů, navíc ubývá zájemců o tuto profesi z řad učňů a stává se, že je mnohdy problém objevit instalatéra nedaleko místa bydliště, a pokud se to podaří, může být natolik pracovně vytížení, že se vám nemůže věnovat ihned. Co je však nutnou podmínkou, aby instalatér mohl úspěšně odvádět svou práci, je propagační činnost. Lidé o vás zkrátka musí vědět, jinak neví, koho a kde hledat.

Propagace řemeslné činnosti se dnes odehrává několika způsoby. Můžete lidem vhazovat do schránek reklamní letáky anebo využít médií, ale toto bývá většinou velmi drahé a nerentabilní. Mnohem vyšší efektivitu má dnes webová stránka. Na Internetu se vyhledává ve většině domácností prakticky cokoli a závady na rozvodech vody, odpadovém potrubí, plynových spotřebičích či topení tam pochopitelně patří rovněž.

instalatérský hasák

Web od profesionálů

Aby měly webové stránky odpovídající úroveň, vyplatí se tvorbu webu v Ostravě svěřit profesionálům. Ve hře je totiž poměrně mnoho ukazatelů, s nimiž můžete buď uspět, anebo propadnout.

SEO – tato problematika je nesmírně důležitá k tomu, aby vás vaši zákazníci objevili při vyhledávání ve vyhledávacích serverech. Kdo SEO nepodcení, bývá obvykle někde v popředí, a tam je větší pravděpodobnost, že někoho oslovíte a že někdo vašich služeb nakonec využije.

Grafická úprava – web by měl být výmluvný nejen po obsahové stránce, ale i graficky. Jistě, že nebudete propagovat zanesený odpad na toaletě fotografiemi takového děsivého dramatu, ale spíše těmi úspěšnými realizacemi, jako jsou podlahová vytápění, instalace plynových kotlů, rekonstrukce domovních vodovodních rozvodů apod.