Dobrý zvuk

Také patříte k velkým fanouškem hudby? Pokud ano, tak pro vás bude jistě zásadní webová stránka feedbackpedals.com, kde najdete opravdu mnoho doplňků k vaší hudbě. Já jako malá holka jsem hrála moc ráda na flétnu. A potom také na housle. Jenom jak všichni víme, tak ne každé dítě u toho vydrží. Protože bohužel na každý nástroj jsem hrála zhruba dva a půl roku anebo maximálně tři roky. Potom mě to přestalo bavit. A je logické, že potom nyní v dospělosti mě to opravdu hodně mrzí. Štve mě, protože nyní bych velice ráda hrála na tyto dva hudební nástroje.

Noty už neznám.

Jenomže už na to vůbec nemám čas a také už jsem zapomněla všechny noty. A také je velice složité si to znovu připomenout, protože už asi nemám tak pružný mozek, jako tomu bylo, když jsem byla malé dítě. Ale abych pravdu řekla, tak jsem opravdu hodně ráda, že můj přítel hraje na kytaru a také baskytaru. A proto mě také těší, že přítel nakupuje z této zmíněné webové stránky. A naposledy si pořídil opravdu skvělý Catalinbread Belle epoch. A je to malá krabička, která neobsahuje pásek. Pokud se nevyznáte v hudbě, tak tomu ani nebudete moc rozumět. Má samozřejmě opravdu dokonalý a věrný zvuk, stejně jako kvalitní Belle tape echo.

Kytara má pěkný zvuk.

Tyto kvalitní efekty jsou inspirovány opravdu nejznámějším páskovým delay. Líbí se mi to, protože všechno je velikosti klasického pedálu. A komu by se to nelíbilo? Samozřejmě bez nutnosti udržovat pásek anebo čištění hlav. Podle mého názoru je to prima, takže pokud jste milovníci hudby a chcete dobrý zvuk, tak Catalinbread Belle epoch je pro vás to pravé. A Catalinbread belle epoch vás také zujme svou malou velikostí, takže se nemusíte bát, že by vám někde překážela. A pokud vážně chcete mít ten největší požitek z hudby, aby bavila i vaše posluchače, tak právě Catalinbread belle epoch je pro vás nejvíce ideální.