Bojujeme s úložným prostorem

Jistě je vám známo, že v takovém bytě není moc místa a skladovacího prostoru. Kolikrát si musíte vystačit se sklepem a potom se společnými prostory. Ale jsou jistě určitě věci, které tam dávat nechcete, a tak je máte různě po bytě, kde vám zavazejí. Třeba ve skříni, kde má být jenom oblečení, nebo pod postelí, kde se drží prach a nečistota a při každém úklidu musíte věci vytahovat, a to vám spíše přináší více práce. Nebo třeba takové sezónní věci. Lyže, boby, zimní oblečení, přeci jenom tyhle věci zaberou více místa i v normální skříni. Tak kam si všechno uklidit.

skříně

Pokud nemáte úplně malý sklep, tak si tam můžete udělat police anebo nějaké menší skříňky na míru, do kterých se všechno vleze a budete to mít uspořádané tak, abyste se v tom vyznali. Ale jak na to vyzrát v bytě anebo třeba v domě, v patře, kde je většinou podkroví a šikmé zdi. No mohu vám říct, mi teda v domě šikminy máme, jelikož bydlíme přímo v podkroví a je nereálné tady sestavit skříň, kterou koupíme jen tak v obchodě. Museli bychom přestěhovat celou místnost, aby se nám tady vešla. A to opravdu nehrozí, potom by nám to zase nevycházelo s místem.

skříně

No, a tak jsem přemýšlela, jak bychom to mohli udělat. Nebo jak vlastně zařídit více úložných míst a taky hlavně nějaké skříně dětem a nám do ložnice. Náhodou jsem byla u kamarádky na návštěvě a s tímhle problémem se jí svěřila. Ona na mě napřed zmateně kouká a pak mi řekne proč si tedy nenechám vyrobit skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/. No fakt že jo, že mě to nenapadlo samotnou a dřív. Tak jsem požádala firmu, kterou mi doporučila, jelikož si nedávno taky nechala dělat skříně na míru a je s nimi velice spokojená. Tak už se konečně těším až si všechny věci dám do pořádku a budu mít v domě konečně více místa, a hlavně úložného prostoru kam dám všechny věci, které právě nevyužíváme.